درباره ما

دسکتو - پلتفرم تخصصی راه اندازی سایت پزشکی و داروخانه

دربارهما

ایده استارتاپ دِسکتو از سال 1399 با تمرکز بر استفاده از تکنولوژی‌های ابری در جهت ارائه پلتفرمی مقیاس‌پذیر تشکیل شد. در واقع دسکتو، اولین پلتفرم سایت‌ساز تخصصی در حوزه طراحی سایت داروخانه، کلینیک، مطب، بیمارستان و سایر مراکز درمانی است. این پلتفرم سایت‌ساز را تیمی از جوانان نخبه راه‌اندازی کرده‌اند و بنیان‌گذاران اصلی آن محمد فتحی و مهسا کمالی هستند.

از استارتاپ دسکتو در اولین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی سلامت در سال 1401 در استان فارس رونمایی شد. از آنجایی که فعالیت دسکتو در حوزه رایانش ابری تعریف می‌شود، این پلتفرم به‌صورت مداوم در حال توسعه و به‌روزرسانی قرار دارد و هر ماه امکانات جدیدی عرضه خواهد کرد.

دسکتو چیست؟


دسکتو یک پلتفرم تخصصی سایت‌ساز است که با ساختن وب‌سایت اختصاصی در حوزه پزشکی، داروخانه، کلینیک و مراکز درمانی، امکاناتی جدید و پیشرفته به کاربران می‌دهد. بنابراین آن‌ها می‌توانند با استفاده از سایت‌های ساخته‌شده توسط این پلتفرم با سرعت و راحتی بیشتری به معرفی و ارائه خدمات درمانی خود بپردازند و در قبال عرضه این خدمات، وجوه مربوط به آن را از طریق پرداخت مستقیم به حساب پزشکان دریافت کنند.

دسکتو به‌عنوان یک سایت ساز داروخانه، امکان راه‌اندازی داروخانه آنلاین را برای داروخانه‌ها فراهم می‌سازد و امکانات متنوعی در اختیار آن‌ها می‌گذارد تا با نرم‌افزار فروش محصولات خود با مشتریان ارتباط برقرار کنند. همچنین داروخانه‌ها می‌توانند در این سایت فروشگاهی محصولات سلامت‌محور غیردارویی را نیز به دست مشتریان خود برسانند.

علاوه بر طراحی سایت داروخانه، دسکتو در زمینه طراحی سایت پزشکی نیز فعالیت می‌کند. بنابراین پزشکان و مسئولان کلینیک‌ها و مراکز درمانی می‌توانند در این پلتفرم سایت‌ساز تخصصی، یک وب‌سایت اختصاصی برای حرفه خود راه‎اندازی کنند. درنتیجه راه‌اندازی یک وب‌سایت تخصصی، امکانات جدیدی همچون سامانه نوبت‌دهی و پذیرش آنلاین بیمار در اختیار پزشکان قرار می‌گیرد.

پزشکان با طراحی سایت نوبت دهی پزشکی در این پلتفرم می‌توانند به‌راحتی و به‌صورت آنلاین و درصورت نیاز نسبت به نوبت‌دهی برای ویزیت حضوری و غیر حضوری نیز اقدام کنند.

دسکتو - پلتفرم تخصصی راه اندازی سایت پزشکی و داروخانه